GymFed

Lessenrooster turnen - Seizoen 2019 - 2020

Wanneer zijn er lessen:
Algemeen genomen hebben recreanten (ook dansers en flikskes) enkel les wanneer het school is. Bij vakantieweken hoort de voorafgaande zaterdag nog bij de schoolweek en is het dus nog les.
De wedstrijdploegen trainen tijdens de vakanties gewoon door. Enkel in juli nemen zij een maand pauze.
Op feestdagen is er helemaal geen training.

Het lessenrooster kan gesorteerd worden door op de desbetreffende kolomkop te klikken. Dit maakt het overzichtelijk als je zoekt op een specifieke leeftijd of groep.

Recreatief turnen

GroepDagLeeftijdTijdstipLesgevers
Toestelturnen meisjes - Recrea wedstrijd (1ste - 4de leerjaar)MaandagVan 6 tot 10 jaar17:30 - 19:30Marc Geyskens,
Inge Stoop,
Nele Ysenbaardt
Toestelturnen meisjes - Basis (1ste - 4de leerjaar)MaandagVan 6 tot 10 jaar17:30 - 19:30Marc Geyskens,
Inge Stoop,
Nele Ysenbaardt,
Kaena Loopmans,
Nadia Dullaert
Toestelturnen jongens - Recrea wedstrijdDinsdagVan 6 tot 15 jaar17:00 - 19:00Karen De Coster,
Bette Cornelis,
Louise Van Hauwaert,
Mieke Potvin
Tumbling/Trampoline - Basis (vanaf 2de leerjaar tot 30j)DonderdagVan 7 tot 30 jaar18:00 - 19:00Mindy Noppe,
Leon Kishchenko,
Tjorven Van Laer
Tumbling/Trampoline - Basis (vanaf 2de leerjaar tot 30j)DonderdagVan 7 tot 30 jaar19:00 - 20:00Mindy Noppe,
Leon Kishchenko,
Tjorven Van Laer
Tweede jeugdDonderdagVan 18 tot 100 jaar20:00 - 21:00Tom Van Hauwaert
Toestelturnen meisjes - Recrea wedstrijd (Vanaf 5de leerjaar)VrijdagVan 10 tot 30 jaar18:30 - 20:30Ine Smeekens,
Tom Van Hauwaert
Toestelturnen meisjes - Basis (Vanaf 5de leerjaar)VrijdagVan 10 tot 100 jaar18:30 - 20:30Inge Stoop
Peutergym (1,5 - 2,5 jaar)ZaterdagVan 1,5 tot 2,5 jaar09:00 - 09:45Nadia Climan,
Anita Goor,
Patricia Kerstens
Kleuterturnen 2-3ZaterdagVan 2,5 tot 3 jaar10:00 - 10:45Hanne Jacobs,
Lotte Jordaens,
Nele Ysenbaardt,
Nadia Climan,
Anita Goor,
Kiara De Backer ,
Tine Verheyen ,
Sarah Persoons,
Louise Van Hauwaert,
Patricia Kerstens,
Mieke Potvin
Kleuterturnen 4-5ZaterdagVan 4 tot 5 jaar11:00 - 12:00Hanne Jacobs,
Lotte Jordaens,
Nele Ysenbaardt,
Nadia Climan,
Anita Goor,
Kiara De Backer ,
Sarah Persoons,
Patricia Kerstens
Toestelturnen meisjes - Recrea wedstrijd (Vanaf 5de leerjaar)ZaterdagVan 10 tot 30 jaar12:00 - 14:00Ine Smeekens,
Tom Van Hauwaert
Toestelturnen meisjes - Recrea wedstrijd (1ste - 4de leerjaar)ZaterdagVan 6 tot 10 jaar16:00 - 18:00Marc Geyskens,
Inge Stoop,
Nele Ysenbaardt
Toestelturnen jongens - Recrea wedstrijdZaterdagVan 6 tot 15 jaar16:00 - 18:00Karen De Coster,
Bette Cornelis,
Louise Van Hauwaert

Wedstrijd turnen

GroepDagLeeftijdTijdstipLesgevers
Toestelturnen meisjes - Wedstrijd (1ste leerjaar)MaandagVan 6 tot 7 jaar17:30 - 19:30Leilani Loopmans
Toestelturnen meisjes - Wedstrijd (2de leerjaar)MaandagVan 7 tot 8 jaar17:30 - 19:30Jolien Vandeperre,
Liesbeth Van Sprundel,
Petra Van Boven
Toestelturnen meisjes - Wedstrijd (Vanaf 3de leerjaar)MaandagVan 8 tot 30 jaar17:30 - 20:00Petra Van Boven
Tumbling - Wedstrijd (1ste - 4de leerjaar)DinsdagVan 6 tot 9 jaar18:00 - 20:00Fleur Luyts,
Ellen Hendrikse,
Lieselotte Van Roey
Tumbling - Wedstrijd (Vanaf 5de leerjaar)DinsdagVan 9 tot 30 jaar18:00 - 20:30Pieter Brosens,
Dominique Thiery
Toestelturnen meisjes - Wedstrijd (2de leerjaar)WoensdagVan 7 tot 8 jaar17:30 - 19:30Jolien Vandeperre,
Liesbeth Van Sprundel,
Petra Van Boven
Toestelturnen meisjes - Wedstrijd (Vanaf 3de leerjaar)WoensdagVan 8 tot 30 jaar17:30 - 20:00Petra Van Boven
Tumbling - Wedstrijd (Vanaf 5de leerjaar)WoensdagVan 9 tot 30 jaar18:00 - 20:30Pieter Brosens,
Dominique Thiery
Tumbling - Wedstrijd (Vanaf 5de leerjaar)VrijdagVan 9 tot 30 jaar17:00 - 18:30Fleur Luyts
Algemene gymnastiek jongens en meisjes - Wedstrijd (Laatste kleuterklas)VrijdagVan 4 tot 5 jaar17:00 - 19:00Leilani Loopmans
Toestelturnen meisjes - Wedstrijd (1ste leerjaar)VrijdagVan 6 tot 7 jaar17:30 - 19:30Eline De Cleyn
Toestelturnen meisjes - Wedstrijd (2de leerjaar)VrijdagVan 7 tot 8 jaar17:30 - 19:30Jolien Vandeperre,
Liesbeth Van Sprundel,
Petra Van Boven
Toestelturnen meisjes - Wedstrijd (Vanaf 3de leerjaar)VrijdagVan 8 tot 30 jaar17:30 - 20:00Petra Van Boven
Tumbling - Wedstrijd (1ste - 4de leerjaar)ZaterdagVan 6 tot 9 jaar18:00 - 20:00Fleur Luyts,
Ellen Hendrikse,
Lieselotte Van Roey
Tumbling - Wedstrijd (Vanaf 5de leerjaar)ZaterdagVan 9 tot 30 jaar18:00 - 20:30Pieter Brosens,
Dominique Thiery